Impulsivo studio kreatywne

Strony internetowe

Wybrane realizacje

Strona internetowa umożliwia zaistnienie firmy lub marki w Internecie. Daje ogromne możliwości przedstawienia informacji na temat firmy, marki, produktów lub usług. Nie sposób tutaj opisać wszystkie możliwości które za sobą niesie strona internetowa i zapewne w dzisiejszych czasach nie trzeba nikogo przekonywać do tych zalet.

Ofertujemy pełny zakres usług związanych ze stronami internetowymi począwszy od profesjonalnego projektu graficznego wykonanego przez wykształconych plastyków (a nie jak w przypadku miażdżącej ilości „agencji” na rynku przez osoby nie mających pojęcia o kompozycji, nie mówiąc już o zmyśle artystycznym).

Kompleksowa realizacja obejmuje również rejestrację domeny, hosting na naszych serwerach, aż po samo wykonanie strony wg najnowszych trenduch i technologii, w pełni zgodnych ze standardem W3C oraz przyjazne wyszukiwarkom (SEO). Kluczowym elementem na jest dopasowanie strony internetowej do grupy docelowej. Do tych potrzeb dostsowywane są funckjonalności tak by stworzyć maksymalnie użyteczne narzędzie.

Dzięki naszej autorskiej aplikacji impulsivoCMSTM, zarządzanie treścią jest bardzo proste a funkcjonaności CMS dobrane do potrzeb nie nadwyrężą budżetu przeznaczonego na realizację strony interenetowej.

© 2008 - 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone
Agencja reklamowa oferuje kreatywne projekty graficzne,
strategie marketingowe, tworzenie stron internetowych,
opracowywanie identyfikacji wizualnej oraz druk.
Impulsivo studio kreatywne
os. Tysiąclecia 27/15
32-400 Myślenice, woj. małopolskie
NIP PL6811827877
T: +48 12 376 83 00