Impulsivo studio kreatywne

Kreacja graficzna

Wybrane realizacje

Nasze studio kreatywne traktuje kreacje graficzną w każdej realizacji jako priorytetowy element. Dokładamy wszelkich starań by projekty rysowane przez wykształconych grafików – artystów, wyróżniały się na tle konkurencji i wzmacniały zamierzone cele marketingowe każdej kampanii.

Stawiamy na profesjonalne podejście do projektu, przemyślaną koncepcję oraz kompozycję, świadome zastosowanie typografii… to tylko niektóre z cech naszych projektów. Ponadto zapewniamy szybki i elastyczny czas realizacji projektu. Stałym odbiorcom możemy zaoferować atrakcyjne i konkurencyjne ceny za projekty.

Outsourcing projektowania graficznego to coraz bardziej popularna forma przygotowania materiałów graficznych. Zamiast generować niemałe koszty tworząc własny wewnętrzny dział graficzny (lub rozbudowując dział marketingu i reklamy), zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest powierzenie projektowania naszemu studiu, które stanie się Waszym działem reklamy.

Z naszych usług korzystają zarówno agencje reklamowe, projektowe, a także inne podmioty gospodarcze i odbiorcy indywidualni. Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt.

© 2008 - 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone
Agencja reklamowa oferuje kreatywne projekty graficzne,
strategie marketingowe, tworzenie stron internetowych,
opracowywanie identyfikacji wizualnej oraz druk.
Impulsivo studio kreatywne
os. Tysiąclecia 27/15
32-400 Myślenice, woj. małopolskie
NIP PL6811827877
T: +48 12 376 83 00