Impulsivo studio kreatywne

Druk wizytówki i pakiet

... Druk offsetowy - wizytówki i pakiet biurowy

Wizytówka to najpowszechniejszy element identyfikacji wizualnej w każdej firmie. Jej rola nie ogranicza się jedynie do przekazania informacji na temat firmy, czy naszej osoby. To coś więcej. Wizytówka powinna nas wyróżnić pośród innych firm, powinna być integralną częścią identyfikacji, powinna podkreślać atuty oraz charakter naszej firmy i osoby, tak by kontrahent otrzymując ją od nas wiedział, że jesteśmy tą osobą z którą chce współpracować.

To wszystko można osiągnąć przygotowując odpowiedni profesjonalny i przemyślany projekt graficzny wizytówki. Uzupełnieniem tego będzie wysokiej jakości druk, na dobrym papierze kredowym z odpowiednio dobranym uszlachetnieniem (takim jak foliowanie, czy lakier wybiórczy UV). Dla tych którzy chcą być awangardowi i jeszcze bardziej wyróżniać się, oferujemy druk na tworzywach sztucznych (w tym np. przezroczystym PP).
Zobacz przykłady naszych realizacji wizytówek.

Dopełnieniem pierwszego wrażenia z naszej wizytówki, będzie szereg materiałów wchodzących w pakiet biurowy takich jak: papier do korespondencji (papier firmowy), koperty, wygląd oraz oprawa dokumentów (teczki Firmowe, druki formularzy) oraz wszelkie materiały informacyjne takie jak ulotki, broszury, katalogi czy foldery.

Wręczając Klientowi wizytówkę, zależy nam, aby zrobić jak najlepsze wrażenie. Często zapominamy jednak o tym gdy wysyłamy ofertę, druki, rachunki oraz inne materiały do Klienta. Podobnie jak w przypadku wizytówek, przy elementach pakietu biurowego, nie może być miejsca na przypadek, a tym bardziej na niską jakość kreacji oraz druku.

Materiały Firmowe profesjonalnie i kreatywnie opracowane w jednolity sposób, utrwalają nasz wizerunek w świadomości klienta, świadczą o naszym profesjonalizmie i zapraszają do współpracy.

© 2008 - 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone
Agencja reklamowa oferuje kreatywne projekty graficzne,
strategie marketingowe, tworzenie stron internetowych,
opracowywanie identyfikacji wizualnej oraz druk.
Impulsivo studio kreatywne
os. Tysiąclecia 27/15
32-400 Myślenice, woj. małopolskie
NIP PL6811827877
T: +48 12 376 83 00