Impulsivo studio kreatywne

Druk wielkoformatowy i outdoor

Wybrane realizacje

Nasze otoczenie jest pełne reklam zewnętrznych, aby być skutecznym nasze kreacje są zawsze oryginalne i przyciągają uwagę. Nie zapominamy o skuteczności wynikającej z czytelności komunikatu, dlatego każda projektowana i wykonywana przez nas reklama outdoorowa jest analizowana w oparciu o otoczenie miejsca montażu, grupę docelową oraz zamierzony cel marketingowy.

Druk wielkoformatowy jest także alternatywą realizacji nisko nakładowych taki jak plakaty, afisze czy elementy dekoracyjne witryn czy wnętrz. Druk na papierze, płótnie czy folii samoprzylepnej ma niezliczoną ilość zastosowań a najwyższej jakości materiały pozwalają na zewnętrzną ekspozycję.

Oferujemy przygotowanie projektów plakatów, citylightów, billboardów, bannerów., witrym do wyklejenia, tablic informacyjnych itp.

Dokładamy wszelkich starań by realizowane przez nas reklamy zewnętrzne były jak najwyższej jakości od projektu aż po wykonanie. Dlatego korzystamy tylko z najlepszych materiałów i farb solwentowych.

Potrzebujesz tablicę reklamową, banner albo okleić witrynę? Nie wiesz od czego zacząć i co wybrać? Chcesz wiedzieć więcej o reklamie zewnętrznej skontaktuj się z nami.

© 2008 - 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone
Agencja reklamowa oferuje kreatywne projekty graficzne,
strategie marketingowe, tworzenie stron internetowych,
opracowywanie identyfikacji wizualnej oraz druk.
Impulsivo studio kreatywne
os. Tysiąclecia 27/15
32-400 Myślenice, woj. małopolskie
NIP PL6811827877
T: +48 12 376 83 00